Новини

Sumy Mayor's Trophy-2016

03-04 вересня 2016 року в м Суми, за підтримки мерії міста і особисто мера Лисенко А. М., відбудеться перша відкрита виставка-конкурс стендових моделей на Кубок Мера м Суми - Sumy Mayor's Trophy 2016!
Захід буде проводитися в рамках святкування Дня міста Суми в будівлі Обласної Ради Сумської області на площі Незалежності, 2. Крім виставки-конкурсу, буде проведена виставка моделей з колекції Олександра Михайловича Мухи, а також планується виставка військової техніки ЗСУ і авто спортивних автомобілів! На Майдані Незалежності відбуватимуться численні акції, заходи та концерти на честь святкування Дня міста! Упевнені в тому, що новий конкурс стане традиційною щорічною подією в північно-східній частині нашої Батьківщини!
Запрошуємо всіх стендових моделістів незалежно від напрямків нашого хобі (пластик, картон, дерево) взяти участь в Sumy Mayor's Trophy 2016, виграти в своїй номінації і прийняти нагороди - Кубки, медалі, дипломи та призи з рук мера міста!
Організатори конкурсу планують використовувати спрощену систему номінацій, однак при наявності кворуму - три учасника, конкурсні номінації обов'язково будуть розширені! Якщо учасник не бажає брати участь в конкурсі, організований формат «Виставки» без суддівства моделей.
За словами організатора конкурсу Жирайра Гюруняна, три українські виробники стендових моделей - компанії ICM Holding, MiniArt і ModelSvit і магазин modeli.com.ua висловили бажання підтримати новий конкурс і заснувати призовий фонд! Так само він відзначив, що зараз активно ведуться переговори з українськими видавництвами.

З Положенням про виставку-конкурс, загальною інформацією, планом проведення, проживання учасників тощо можна познайомитися перейшовши за посиланням: https://drive.google.com/.../0B9AcSqq6Bhv_UjFrOER1YWtxQ.../view...

Зареєструватися на виставку-конкурс можна за адресою: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf4dUuti4ZUwb5yA.../viewform...

© 2019 Master Scale Fest. Все права защищены.