Новини

ФЕСТИВАЛЬ АЛЬТЕРНАТИВНОГО НАВЧАННЯ ФАН Fest

8 - 9 жовтня в Українському домі відбудеться ФЕСТИВАЛЬ АЛЬТЕРНАТИВНОГО НАВЧАННЯ ФАН Fest.
В рамках реалізації нової концепції культурно-ідеалогічної платформи Українського дому, в основі якої лежить його перетворення на консолідуючу платформу для впровадження та реалізації вагомих новітніх творчих, наукових доробків, а також з метою виконання Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки – Український дім - Центр національної ідеї організовує цікавий інтерактивний «Фестиваль Альтернативного Навчання» (далі ФАН Fest).
ФАН Fest це створення єдиного майданчику з цікавими та інтерактивними локаціями: різноманітні напрямки альтернативного навчанння та освіта за кордоном; After-school activity (спорт, творчість, наука, винаходи); територія для знайомства та спілкування однодумців; інтелектуальний відпочинок (музейний «острів»). А також цікаві практикуми, майстер-класи, настільні ігри, дискусійні майданчики; тематичний та книжковий ярмарки; фото-зони; фуд-корти; цікаві сюрпризи та подарунки.
Тож ФАН Fest – це два дні занурення у цікаве інтерактивне середовище навчання, спілкування, досліджень, мрій та відпочинку для дорослих, дітей та підлітків, а також чудова нагода відпочити разом з усією сім’єю у центрі столиці.
Запрошуємо вас відчути атмосферу свободи, інтересу, пізнання, спілкування, обміну досвідом!
Приєднуйтесь до нас на www.facebook.com/funfest/ та дізнайтесь умови участі. Також ще до початку Фестивалю отримайте багато цікавої та корисної інформації, в тому числі і про програму та учасників ФАН Fest!
Вхід - 50 грн.
Час проведення: з 10.00 до 20.00.
Керівник проекту: Нікіфорова Олена (050) 465 33 81

 

© 2019 Master Scale Fest. Все права защищены.